مزایای پوشک شورتی

 یکی از دغدغه های همه والدین از پوشک گرفتن فرزند دلبندشان هست . اینکه در چه زمانی و به کمک چه وسیله ایی میتوان این موضوع را حل کرد بسیار حائز اهمیت میباشد . ما در این مقاله به سوالات شما پاسخ میدهیم .

با ما در نی نی ایرانی همراه باشید …..

 

زمان استفاده از پوشک شورتی :

 وقتی فرزند  شروع به حرکت می کند و به قول معروف چهار دست و پا راه می رود بهترین زمان برای استفاده از پوشک شورتی می باشد .

مزایای پوشک شورتی :

پوشک شورتی بهترین وسیله در حد فاصله پوشک کردن تا پوشک گرفتن کودک می باشد .

چون ظاهر متفاوت و زیبا و جذابی نسبت به پوشک های قبلی دارد،  این حس به کودک داده می شود که بزرگ شده و بیشتر و زودتر تشویق و ترغیب می شود یا خود به تنهایی به دستشوئی برود و یا اینکه شما را قبل از دستشوئی رفتنش مطلع کند .

به دلیل آنکه در طراحی و ساخت پوشک شورتی از داده های مایکرو پرلز و پارچه های نرم و 3 لایه بهمراه لایه محافظ دار استفاده شده ، میتواند تا 30 برابر وزن خود نم و رطوبت را جذب کند .

 این قابلیت به کودک  کمک می کند در طول شبانه روز به راحتی بازی کند بدون آنکه ذره ایی پوست بدنش حساس شود و اگر هم با تاخیر پوشک تعویض شود ، هیچگونه خیسی پس نمی دهد .

در واقع همانند یک شورت عمل می کند و برای اکثر بچه ها که جنب و جوش بالایی دارند و در موقع تعویض لباس صبور نیستند بسیار گزینه مناسبی هست .

 مانند یک شورت معمولی پوشیده می شود و به راحتی با باز کردن کناره های دولبه پوشک می توان آن را تعویض کرد .

کش کمر  و دور پای کودک کشسان بوده و مطابق با بدن کودک فیت و ثابت میشود بدون آنکه ذره ایی جا و خطی روی پوست کودک بگذارد .

یکی دیگر از هزاران مزایای پوشک شورتی این هست که  چندین بار قابل استفاده و قابل شستشو هست .

پوشک های شورتی در رنگ ها و طراحی های مختلف و زیبا و خوش رنگ و لعاب توسط برندهای مختلف جهانی به بازار عرضه می شوند .

پوشک شورتی وسیله کمکی مادر و کودک :

پوشک شورتی  کمک به  آرامش مادر و کودک میکند . پوشک شورتی به نحوی طراحی شده که کودک به راحتی بتواند در طول شبانه روز راه برود و بازی کند و حتی بخوابد و مادر هم در کنار کودک از دیدن تمام این صحنه ها لذت می برد و کمتر دغدغه پوشک فرزندش را دارد .

سایز پوشک شورتی :

پوشک شورتی در سایزها متنوع 3 و 4 و 5 و 6 در بسته بندی های مختلف و با حجم و تعداد متفاوت در بازار توزیع میشود .

برندهای اصلی پوشک شورتی :

برندهای مختلفی در بازار موجود میباشد که متناسب با بودجه و بنا به سلیقه میتوان انتخاب کرد . از جمله برندها  میتوان برند پریما پمپرز ، ریلکس بیبی ، مای بیبی ، مولفیکس  و … نام برد .

 نکات مهم در خرید پوشک شورتی :

در تهیه پوشک شورتی توجه به این نکات مهم بسیار حائز اهمیت هست :

اول از همه اینکه به هیچ وجه در دوخت پوشک شورتی از پلاستیک استفاده نشده باشه و حتماحتما نخی باشه . چون پلاستیک حساسیت زا میباشد .

مورد بعدی حتما منعطف و نرم باشد تا راحت کودک طی شبانه روز بتواند راه برود و بازی کند و به انواع فعالیتهایش بپردازد.

ظاهر جذاب و کارتونی داشته باشد تا کودک جهت استفاده تشویق و ترغیب شود .

به راحتی پوشیده شود و به راحتی تعویض شود .

کش اطراف شکم و پا به گونه ایی نباشه که روی بدن جا بندازد .

متناسب با سن و وزن کودک طراحی شده باشد تا ذره ایی خیسی و رطوبت  را پس ندهد .

نتیجه گیری :

همانقدر که والدین در خرید پوشک های معمولی دقت می کنند باید در خرید پوشک های شورتی که از نظر کیفیت و کمیت در بازار بسیار متنوع می باشد دقت کنند چون انتخاب نامناسب باعث حساسیت های پوستی بر روی پوست کودک می شود . 

بدلیل تنوع جنس و ورود کالاهای قاچاق و تقلبی ، بالطبع تشخیص جنس مرغوب و نامرغوب بسیار سخت شده است .   لذا ما به شما پیشنهاد میکنیم قبل از خرید و تهیه هر گونه کالایی از جمله پوشک شورتی  با مشاوره با کارشناسان نی نی ایرانی از خرید کالای اصیل و با کیفیت لذت ببرید .  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *