عضویت شما در فروشگاه الکترونیکی نی نی ایرانی و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه الکترونیکی نی نی ایرانی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه الکترونیکی نی نی ایرانی یا نماینده رسمی آن، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

مکان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه الکترونیکی نی نی ایرانی درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است، سفارش را در آن مکان تحویل دهد.
در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هر یک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت بفرمائید.

۱-     تحویل کالا به اپراتور ارسال برای شهرستان ها هر روز ساعت ۱۰ صبح انجام خواهد شد در صورتیکه سفارش قبل از ساعت ۱۰ انجام شود در همان روز تحویل به اپراتور ارسال انجام خواهد شد در غیر اینصورت تحویل کالا در روز کاری بعدی صورت خواهد گرفت. قابل توجه است که هزینه ارسال، برای شهرستان ها بر اساس وزن سفارش محاسبه می شود. (در روزهای تعطیل رسمی تحویل کالا انجام نمی شود.)

۲-     کلیه سفارشات شهر تهران که در روزهای کاری از ساعت 8 صبح الی 18 ثبت میشوند بصورت لحظه ای توسط الوپیک ارسال میگردد و سفارشات خارج از این ساعت در اولین روز کاری بعد از سفارش ارسال میگردد.

۳-     مدت زمان تحویل محموله های پست سفارشی بین سه تا پنج روز کاری ( روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد) و برای پست پیشتاز نیز بین یک تا سه کاری (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد) پس از تحویل به پست است و ۲۴ ساعت از تاریخ واریز وجه و صدور فاکتور می باشد.

۴-     مکان تحویل کالا آدرسی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت شرکت درج مینمائید و شرکت آدرس درج شده شما جهت تحویل را بر روی مرسوله های ارسالی درج خواهد نمود و تغییر آدرس پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نیست. لازم به ذکر است مسئولیت هرگونه مقایرت آدرس بر عهده مشتری است.

         شرایط برگشت کالا

        طبق قانون سازمان بهداشت برای کالاهای بهداشتی مرجوعی پس از استفاده مجاز نیست و مصرف کنندگان فروشگاه نی نی ایرانی تنها در موارد زیر می توانند کالای خود را تا ۷ روز عودت دهند:

در صورتیکه کالا سفارش داده شده در سایت با کالای ارسال شده مغایرت داشت، مشتری موظف است حداکثر تا ۷ روز کاری مشکل را با شماره ۰۲۱۲۶۳۲۰۷۶۲ واحد پشتیبانی فروش فروشگاه در میان بگذارد و با هماهنگی واحد پشتیبانی ، کالا را عودت دهد. توجه داشته باشید تنها کالایی قابل عودت است که دارای پلمپ باشد (مصرف نشده باشد).